career

Careers

We might be looking exactly for you.

Marketing menedzser

Kiválóan beszélsz angolul, precízen, megbízhatóan dolgozol és remek a kommunikációs készséged? Nemzetközi irodánk épp ilyen marketing menedzsert keres!

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (elsősorban gazdasági pályakezdők)
  • Magas szintű angol nyelvtudás (legalább felsőfokú tudás)
  • Kreativitás, proaktivitás
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs készség

Feladatok:

  • Nemzetközi jogi irodánk belföldi és külföldi üzletszerző tevékenységének támogatása
  • Részvétel a marketing stratégia és a céges branding alakításában
  • Operatív marketing feladatok ellátása, pay-per-click kampányok menedzselése
  • Tárgyalás potenciális üzleti partnerekkel, vevő- és partnerszerzés (angol nyelven is)
  • Cégünk weblapjaira, blogjaira, közösségi média felületeire tartalom írása, készítése angol és magyar nyelven
  • Weblapok tartalmának ellenőrzése, (kereső)optimalizálása, weblapok funkcionalitásának tesztelése, közösségi média oldalak kezelése
  • Részvétel a grafikai anyagok elkészítésében
  • Fejlesztési projektek koordinálása, azokban való részvétel
  • Jogi és ügyvivői kollégák munkájának támogatása, ügyfelek részletes szakmai tájékoztatása (betanulás után), ügyfélkapcsolat-ápolás
  • Árajánlatok készítése
  • Európai szabadalmak validációjával kapcsolatos projektek támogatása
  • Egyéb marketing, adminisztrációs és pályázati feladatok

Előny:

  • Német vagy angolon kívül egyéb idegen nyelv ismerete
  • Érdeklődés az innováció, a találmányok világa iránt
  • Online marketing iránti érdeklődés vagy tapasztalat
  • Weblapszerkesztési ismeretek
  • Projektmenedzsment tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kreatív, változatos munka, szakmai kihívások
  • Nemzetközi környezet, az angol nyelvtudás használatának lehetősége
  • Vidám, fiatalos csapat
  • Rugalmasan alakítható munkaidő
  • Kifogástalan munkakörnyezet a belvárosban

Jelentkezés fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a karrier@szabadalmi.hu címen.